Róbert Hlatký

• 1994-1993 stáž cez "Kylian fondation" na Nationale Balletacademie Amsterdam
  • 1993 Absolvoval Taneční Konzervatoř v Prahe pod vedením prof. Andreja Halásza

Profesionálne skúsenosti

• Zakladateľ a riaditeľ Movement re-training center Rotterdam, Holandsko https://www.movementretrainingcenter.com
  • 2016-2000 Codarts - Rotterdamse Dansacademie, Holandsko, coordinator Health and Dance a pedagóg klasického tanca
  • 2004-1994 sólista v Scapino Ballet Rotterdam (Holandsko)

Súťaže a projekty

• Tanečný projekt s Nederlands Dance Theater 1 /Tanec Praha/ (2003) , Choreografická súťaž moderného tanca /Paríž/ (2001), Tanečný projekt /Barcelona, Madrid, Valencia/ (2000), Pedagóg klasickeho tanca na letnej škole tanca (Írsko).

Kurzy

• Gyrokinesis Master Trainer
  • absolvoval kurz inštruktora pre "Gyrotonic Expension System" (2002).
  • získal postgraduálne dvojročné štúdium na Rotterdamse dansacademie (CODARTS) v odbore DANCE THERAPY (tanečná, pohybová terapia, ktorá je zameraná na psychológiu, psychopatológiu a analýzu pohybu na základe LABAN techniky)