Sme SKKE

Aktuality

Výsledky TS zo dňa 27.03.2017 - odbor Tanec

 

Uchádzači, ktorí splnili kritéria a dosiahli potrebný počet bodov na prijatie:

TAN 06 .... 95 bodov

TAN 08 .... 94 bodov

TAN 03 .... 89 bodov

TAN 04 .... 88 bodov

TAN 07 .... 87 bodov

TAN 13 .... 86 bodov

TAN 02 .... 85 bodov

TAN 12 .... 83 bodov

TAN 14 .... 82 bodov

TAN 15 .... 72 bodov

TAN 09 .... 71 bodov

TAN 01 .... 70 bodov

 

Vážení, milí uchádzači.

Sme poctení, že ste si vybrali našu školu.

Čoskoro vás aj nás čakajú dva dni preverovania talentu a schopností.

27.3. tanečníci. 28.3. herci a muzikalisti :-).

Pár rád:

Nestresujte, dôjdite s dobrou náladou. To, čo ste sa naučili vám už nikto nevezme- len to preukážte bez trémy a zbytočného stresu. Našou úlohou je preveriť váš talent a schopnosti- nie vytvárať stres. Príprava je dôležitá, ale to, ako už určite činní v umení, ovládate. DRŽÍME VÁM PRSTY. Tešíme sa na Vás.....

PS:

Poprosíme, ak ste nám ešte nedoručili správy od lekárov, zašlite nám ich alebo doneste v deň talentoviek.

Snažte sa dôjsť načas. V prípade rôznych nevyspytateľných situácií nás kontaktujte na t. č. 0917 621 228.

 

Vaše SKKE...

 

Žiaci 3. - 6. ročníka Súkromného konzervatória sa predvedú v operete Noc v Benátkach! Premiéra tohto Straussovho známeho diela je po viac ako šesťdesiatich rokoch naplánovaná v Štátnom divadle v Košiciach na dnes 24. februára 2017 o 19:00. Okrem šikovnosti tanečníkov sa rozoznejú aj známe hlasy Filipa Tůmu, Zsolda Vadásza a iných v réžii Dagmar Hlubkovej. Viac informácii TU. Prajeme príjemný zážitok.

V nedeľu 12.2. cestujú 5 študenti ( Oliver, David, Betka, Adam, Majka)zastúpiť naše konzervatórium na súťaži konzervatórií v Liptovskom Hrádku. Pridala sa k nám aj Duška Heráková,  bývalá študentka SKKE, momentálne už Prváčka na AMU- pedagogika tanca. :-) Viac o súťaži www.nadejbaletu.sk. Prezrite si profil súťaže, porotu i súťažiacich a držte nám palce. 

 

Študentky 4.a 5. ročníka odbor HDU- Laura a Peťa postúpili úspešne do 2. kola talentových skúšok na JAMU, Brno- odbor MUZIKÁLOVÉ HERECTVO. Držíme palce, aby sa im podarilo pridať sa už k našim bývalým študentom - Dušanovi,Kike a Pejke  -žiakom 1. ročníka JAMU.  V odbore Tanec vyhoveli v druhom kole talentových skúšok 4 naši študenti: Boli prijatí na choreografiu, pedagogiku moderného, pedagogiku klasického a pedagogiku ľudového tanca. Blahoželáme.

 

 

Stránky