Sme SKKE

Archív

Študenti viac info nájdete na apps. 

Prváci čoskoro vám príde oznam s potrebnými info poštou.

Ešte pekné prázdniny vám aj sebe prajeme :-)

Vážení, milí uchádzači.

Sme poctení, že ste si vybrali našu školu.

Čoskoro vás aj nás čakajú dva dni preverovania talentu a schopností.

27.3. tanečníci. 28.3. herci a muzikalisti :-).

Pár rád:

Nestresujte, dôjdite s dobrou náladou. To, čo ste sa naučili vám už nikto nevezme- len to preukážte bez trémy a zbytočného stresu. Našou úlohou je preveriť váš talent a schopnosti- nie vytvárať stres. Príprava je dôležitá, ale to, ako už určite činní v umení, ovládate. DRŽÍME VÁM PRSTY. Tešíme sa na Vás.....

PS:

Poprosíme, ak ste nám ešte nedoručili správy od lekárov, zašlite nám ich alebo doneste v deň talentoviek.

Snažte sa dôjsť načas. V prípade rôznych nevyspytateľných situácií nás kontaktujte na t. č. 0917 621 228.

 

Vaše SKKE...

 

V nedeľu 12.2. cestujú 5 študenti ( Oliver, David, Betka, Adam, Majka)zastúpiť naše konzervatórium na súťaži konzervatórií v Liptovskom Hrádku. Pridala sa k nám aj Duška Heráková,  bývalá študentka SKKE, momentálne už Prváčka na AMU- pedagogika tanca. :-) Viac o súťaži www.nadejbaletu.sk. Prezrite si profil súťaže, porotu i súťažiacich a držte nám palce. 

 

Študentky 4.a 5. ročníka odbor HDU- Laura a Peťa postúpili úspešne do 2. kola talentových skúšok na JAMU, Brno- odbor MUZIKÁLOVÉ HERECTVO. Držíme palce, aby sa im podarilo pridať sa už k našim bývalým študentom - Dušanovi,Kike a Pejke  -žiakom 1. ročníka JAMU.  V odbore Tanec vyhoveli v druhom kole talentových skúšok 4 naši študenti: Boli prijatí na choreografiu, pedagogiku moderného, pedagogiku klasického a pedagogiku ľudového tanca. Blahoželáme.

 

 

Stránky